BRK ( Biuro Rozliczeń Kierowców ) jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm transportowych. Zakres naszych usług opiera się na efektywnym i rzetelnym analizowaniu a także rozliczaniu czasu pracy kierowców.

BRK to zespół doświadczonych ekspertów ds. rozliczania czasu pracy kierowców. Świadczone przez nas usługi znajdują uznanie wielu zadowolonych klientów. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta a także chęć utrzymania wysokiej jakości usług. Korzystamy z oprogramowania wykorzystywanego przez Państwową Inspekcję Pracy, Inspekcję Transportu Drogowego a także kilkanaście służb kontrolnych w UE.

Współpracujemy z osobami reprezentującymi służby kontrolne w naszym kraju.


rozliczanie-kierowcow-firma

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?


Wysoka jakość świadczonych usług

Znajomość zagadnień związanych z tematyką rozliczania czasu pracy kierowców, pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Osoby odpowiedzialne za obsługę Państwa firmy, posiadają wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu czasy pracy kierowców W tym celu wykorzystujemy oprogramowanie rekomendowane przez najważniejsze służby kontrolne w Europie.

Aktualnie z naszych usług korzystają małe, średnie jak i duże firmy, które cenią sobie nasz profesjonalizm i zaangażowanie.

Terminowość

Ceniąc czas naszych klientów, dążymy do terminowych realizacji zleconych nam usług.

Doświadczenie

Zespół BRK tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w rozliczaniu czasu pracy kierowców. Nasi pracownicy posiadają certyfikat kompetencji zawodowych. Współpracujemy z osobami reprezentującymi służby kontrolne. Od kilku lat wspieramy firmy transportowe w zakresie zagadnień związanych z tematyką ITD oraz PIP. Chcemy dzielić się z Państwem naszym doświadczeniem, umiejętnościami oraz wiedzą.


Indywidualne podejście do klienta

Wybierając BRK mają Państwo pewność, że wszystkie czynności jakie wykonamy celem wsparcia Państwa firmy, będą dostosowane do specyfiki Państwa przedsiębiorstwa. Stawiamy na proste i bezpieczne rozwiązania.

Naszym klientom gwarantujemy:
• Umowę o świadczenie usług
• Miesięczny okres wypowiedzenia
• Brak kary za zerwanie umowy
• Abonament dostosowany do ilości rozliczanych kierowców ( z możliwością zmiany w trakcie )
• Krótki czas realizacji od chwili przesłania niezbędnych plików

BRK - RZETELNA Firma